Etykiety

piątek, 29 stycznia 2016

#1 Pierwszy post.

Pierwsze posty zawsze są kłopotliwe, ale musisz je dodać, aby upewnić się, że twój układ bloga jest choć w 1% taki jak chciałaś... A przede wszystkim także po to, aby opowiedzieć coś o sobie, przedstawić się i móc śmiało przywitać każdego kto zabłądzi w otchłani internetu i tu trafi. :)
A więc, witam was kochani na moim blogu!
Mogłabym opowiadać długo i zanudzić każdego, ale postaram się skupić na najważniejszych aspektach.
To nie jest mój pierwszy blog. W zasadzie także nie drugi ani trzeci. Bloguję odkąd pamiętam. Albo jako współautorka, albo jako właścicielka. Przez prawie 6 lat tworzyłam bloga, który był moim No1, wielkim hobby, miejscem dzięki, któremu poznałam wielu cudownych ludzi, ale niestety jest dokładnie tak jak mówią ludzie "nic nie trwa wiecznie".
Teraz jestem tu, aby dzielić się z wami wszystkim tym co mnie uszczęśliwia. UWAGA! To nie jest blog modowy więc na próżno szukać tu setek stylizacji i porad na temat zakupów. Ale obiecuję, że takie coś także od czasu do czasu się pojawi. Oczywiście z umiarem, bo tak jak powiedziałam to nie jest... :)
Na moim blogu znajdziecie wszystkie moje małe obsesje. Fotograficzne, filmowe, książkowe, podróżnicze, czasami modowe.... Z przewagą fascynacji kulinarnej. Gotowi? :)

6 komentarzy:

 1. Dziękuję za miły komentarz na blogu! :) I zapraszam częściej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Życze powodzenia i wytrwałości:*
  madameeangela.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. no to w takim razie powodzenia :*/Karolina

  OdpowiedzUsuń
 4. W takim razie życzę powodzenia. Obyś prowadziła go jak najdłużej. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super zdjęcia ! ;) Powodzenia

  zapraszam
  http://juliettapastoors.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń