Etykiety

sobota, 15 kwietnia 2017

#149 Mediolan- Bosco Verticale.

Wróciłam i mam się świetnie!
Choć tęsknie bardzo. Nawet nie za samym Mediolanem co za moją przyjaciółką. Spędziłyśmy kilka perfekcyjnych dni i już się nie mogę doczekać naszych dalszych przygód. Wykorzystałyśmy ten czas do maksimum i nie mam prawa na nic narzekać, no może na to, że nie zostałam na dłużej głupia ja!
Widziałam naprawdę wszystkie mniej lub bardziej znane miejsca, które chciałam odwiedzić, a wszystko pewnie dzięki mojej cudownej mediolańskiej przewodniczce. Naprawdę dobrze mieć kogoś kto zabierze cię na najlepsze, nieturystyczne jedzenie, najlepsze lody i pokaże miejsca gdzie nie dochodzą turyści. Spędziłyśmy ten czas doskonale, tworząc nowe, zrozumiałe tylko dla nas żarty, plotkując o wszystkim co miało miejsce w ostatnim czasie, a także jedząc kolację z jej rodziną, która była CUDOWNA. Naprawdę poczułam się jakbym była częścią tej niesamowicie życzliwej, włoskiej rodziny. Niestety po wyjeździe pora wracać do rzeczywistości. Zanim to jednak nastąpi przygotowałam dla was serię mediolańskich wpisów gdzie pokażę wam kilka najfajniejszych miejsc!

Przed wyjazdem do Mediolanu powiedziałam mojej S., że może się walić i palić, ale ja chce zobaczyć Bosco Verticale. Oczywiście było "Mamma mia, nawet ja tam nie byłam!". Ale wybraliśmy się i nie żałuję, bo naprawdę robi wrażenie. Niestety S. powiedziała, że nie stać nas na taki apartament, a szkoda. ;)

Bosco Verticale mieści się w nowoczesnej części miasta, tuż obok biurowców i licznych sklepów. Nic więc dziwnego, że cena takiego mieszkanka przysparza o ból głowy. Na całym osiedlu rośnie więcej niż 900 drzew, na żywo naprawdę robi to niemałe wrażenie!

Jak podoba wam się to niezwykle oryginalne miejsce? :)

10 komentarzy:

 1. Oh! Czekam z niecierpliwością na kolejne posty! ;)
  Sama wybieram się po raz kolejny do Mediolanu we wrześniu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniały budynek, wygląda niezwykle oryginalnie. Chciałabym tam mieszkać <3 Cieszę się, że dobrze się bawiłaś na wycieczce! Wesołych Świąt :*

  OdpowiedzUsuń
 3. o matko! w życiu nie widziałam piękniejszego osiedla!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ile bym oddała za taki apartament!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest przepiękne te budynki wyglądają fenomenalnie :) kochana Wszystkiego najlepszego, zdrówka radości i samych pyszności :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Widzialam te budynki podczas pobytu w Mediolanie i bardzo przykuly moja uwage :)

  OdpowiedzUsuń