Etykiety

wtorek, 21 marca 2017

#143 Włoskie piosenki na marzec.

Ciao a tutti!
Czy ktoś jeszcze pamięta czasy, gdy co miesiąc serwowałam wam dawkę włoskiej muzyki? Od tej pory nazbierało się trochę nowości, a ja jakoś odwlekałam moment dzielenia się nimi z wami, nie będąc pewna czy, aby na pewno was to interesuje. Pozwólcie jednak, że przestawię wam kilka nowych hitów. Dzięki temu i ja sama pamiętam potem do czego chciałabym jeszcze wrócić! :)

1. Alessandra Amoroso- Fidati ancora di me
Jej głos zawsze sprawia, że tęsknie jeszcze bardziej. Bardzo ją lubię. :)
2. Tiziano Ferro- Il conforto
Żadna to nowość możecie powiedzieć, ale! W 1 dzień wiosny pojawił się cudowny, nowiutki teledysk. Jest naprawdę perfekcyjnie zrobiony, a do tego połowa dzieje się w Katanii, jednym z moich ulubionych miast. Po wcześniejszym, pełnym zmysłowości teledysku nie sądziłam, że jeszcze mnie coś tak zaskoczy. Polecam naprawdę.
3. Vasco Rossi- Come nelle favole
Na pewno znacie tego pana. :) Bardzo lubię jego charakterystyczny głos.
4. J-Ax &Fedez &Alessandra Amoroso- Piccole cose
Zawsze, gdy widzę połączenie J-Ax'a i Fedeza to mam wrażenie, że wyjdzie z tego coś cudownego, a tutaj jeszcze Alessandra! Tekst bardzo do mnie trafił. :)
5. Thegiornalisti- Completamente
Piosenka ma już kilka miesięcy więc na tle pozostałej czwórki może wydawać się już prehistorią.;) Usprawiedliwię się tym, że thegiornalisti odkryłam dopiero niedawno. Mają w sobie coś ciekawego. :)
Mam nadzieję, że moja playlista przypadła wam do gustu. Dajcie znać! :)

4 komentarze: